הסכם שמים פתוחים? מרגישים שהשמים פתוחים. גידול של 18% בטיסות מישראל, וגידול בתחרות בין חברות התעופה השונות ליעדי אוקראינה

חברת אטלאס ג'ט אוקראינה צילום: avianews
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: י' אב תשע"ד שתף

מספר הטיסות לישראל וממנה צפוי לגדול בעקבות יישום 'הסכם שמים פתוחים'. בחודשי הקיץ הראשונים כבר ניתן היה להרגיש בהשפעות 'הסכם שמים פתוחים' שנחתם עם מדינות האיחוד האירופאי. משרד התחבורה  מר ישראל כץ מדווח על גידול של כ 18%בטיסות מישראל ואליה.

בין חברות התעופה הבולטות שהגדילו את תדירות טיסותיהן ליעדי אוקראינה בעקבות ההסכם, הן: אל על, ינאייר (זמנית מושעית בעקבות המהומות באוקראינה), יוקריין אינטרנשיונל, ובקרוב גם ארקיע תתחיל לבצע טיסות סדירות לאודסה. אתמול  התבשרנו על חברת תעופה חדשה בשם אטלס ג'ט אשר תחל להפעיל את טיסותיה הראשונות בכ' אלול מישראל לאוקראינה.

התחרות בשוק התעופה ליעדי מזרח אירופה גדלה משמעותית, ומועילה לחסידי ברסלב הנוסעים לאומן. בקרוב צפויות חברות תעופה נוספות להיכנס לשוק התחרות, דבר שאמור יהיה להוזיל משמעותית את מחירי הטיסות לנוסעים לאומן גם בזמני החגים שבהם המחירים הם גבוהים למדי.
במסגרת 'הסכם שמים פתוחים', 62 חברות תעופה זרות  ועוד 3 חברות תעופה ישראליות קיבלו היתרים להפעלת טיסות סדירות מישראל ואליה. בנוסף קיבלו 4 חברות תעופה זרות, שטרם פעלו בישראל בעבר, אישורים להפעלת טיסות סדירות בקיץ 2014.

שר התחבורה ישראל כץ אומר: "מדיניות הליברליזציה של הסכמי התעופה, שמובילים משרד התחבורה ורשות התעופה האזרחית, הביאה לגידול המרשים במספר הטיסות של חברות התעופה לישראל וממנה ובקיבולת המושבים המוצעת. מדיניות זאת צפויה להוביל להמשך מגמת הירידה במחירי הטיסה".

בינתיים עד שזה יקרה, כדאי מאוד ומומלץ לחפש טיסות קונקשן דרך מדינות שונות, בררו אצל סוכני הנסיעות הגדולים. בדקנו. יש להן מגוון רחב של מסלולים דרך מדינות זרות עם זמני המתנה קצרים ובמחירים זולים במיוחד לטסים לאומן ראש השנה הבעל"ט.

 חברות התעופה הטסות ליעדי אוקראינה במסגרת הסכם שמים פתוחים.

 

 

,

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר