החל מהיום (חמישי) הנוסעים לאומן וכלל ציבור הנוסעים שיעברו בנתב"ג יצטרכו לשלם פיקדון עבור השימוש בעגלות לנשיאת המזוודות בכניסה וביציאה מהטרמינלים - נוסע שלא החזיר את העגלה או שלא העביר את הכרטיס עד 5 שעות מקבלתה יחויב בסכום הפיקדון שיעמוד על 10 שקלים

עמדת התשלום בנתב"ג צילום: אלחנן דנינו
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: ג' ניסן תשע"ז שתף

החל מהיום (חמישי) הנוסעים לאומן וכלל ציבור הנוסעים שיעברו בנתב"ג יצטרכו לשלם פיקדון עבור השימוש בעגלות לנשיאת המזוודות בכניסה וביציאה מהטרמינלים, נוסע שלא החזיר את העגלה או שלא העביר את הכרטיס עד 5 שעות מקבלתה יחויב בסכום הפיקדון שיעמוד על 10 שקלים.

הנוסעים לאומן שיגיעו לנתב"ג יוכלו לאסוף את העגלה לנשיאת המזוודות באמצעות העברת כרטיס אשראי בלבד (לא מזומן) בעמדות ובמתקנים שיהיו פזורים ברחבי הנמל, לאחר העברת כרטיס האשראי, החשבון יחויב זמנית בסכום הפיקדון הנדרש, בעת החזרת העגלה למתקן האיסוף, על מנת לקבל את החזר הפיקדון הנוסע יידרש להעביר שוב את כרטיס האשראי שברשותו, עגלה שלא הוחזרה עד 5 שעות מקבלתה או שלא הועבר כרטיס אשראי כנדרש בפרק זמן זה, יחויב הנוסע בסכום הפיקדון על סך 10 שקלים.

בטרמינל 3 יעמדו לשירות הנוסעים כ - 30 עמדות לעגלות שימוקמו באולם מקבלי הפנים בקומה הראשונה בנתב"ג ולאחר הנחיתה מאומן, סמוך למסוע קבלת המזוודות, ובטרמינל 1 הנמצא כעת בשיפוצים לאחר פתיחתו לפעילות בינלאומית של חברות הלואו קוסט גם כן יוצבו עמדות לשירות הנוסעים, במתחם האולמות קיים שילוט המורה על מיקום העמדות לאיסוף ולקיחת העגלות.

ברשות שדות התעופה החליטו על הצעד החדש במטרה למזער את ההוצאות הכספיות הגבוהות בתחזוקת העגלות המסתכמת ביותר מ-8 מיליון שקל בשנה, התוכנית החדשה תאפשר תחזוקה זולה יותר ושמירה על העגלות.

מנהל נתב"ג, שמואל זכאי, ציין כי "זה מאוד לא נעים להגיע לחניון ולגלות שהעגלה של השכן נשענת על הרכב שלך או חוסמת אותו, וזה מטריד להמתין דקות ארוכות למעבר שורת העגלות האינסופית ביציאה מהטרמינל, או לפלס דרך בין העגלות המפוזרות. השירות המחייב את החזרת העגלות למקומן יעיל ויחסוך מהנוסעים מטרד מיותר כפי שקיים בנמלי התעופה בעולם".

 

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר