בקיץ הקרוב! השמים נפתחים והנוסעים לאומן מרוויחים • חברות ה'לואו קוסט' מתרחבות פותחות קווים חדשים ומגדילות את תדירות הטיסות ליעדי אוקראינה ולמדינות קרובות במזרח אירופה, המשמעות: היכונו לתחרות וצפו לירידה במחירי הטיסות לאומן לימי ראש השנה הבעל"ט

חסידי ברסלב בדרכם לאומן צילום: דוד דנברג
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: י"ג שבט תשע"ז שתף

בשורה משמחת לנוסעים לאומן - בקיץ הקרוב! השמים נפתחים והנוסעים לאומן מרוויחים - חברות ה'לואו קוסט' מתרחבות פותחות קוים חדשים ומגדילות את תדירות הטיסות ליעדי אוקראינה ולמדינות קרובות במזרח אירופה, המשמעות: היכונו לתחרות וצפו לירידה במחירי הטיסות לאומן לימי ראש השנה הבעל"ט.

השבוע הודיעו חברות התעופה על פתיחת קווים חדשים והגדלת הקווים לאוקראינה וליעדים קרובים במדינות במזרח אירופה, הסכם שמים פתוחים שנכנס לתוקפו בשנת 2016 איפשר כניסת חברות תעופה זרות לישראל והגביר את התחרות בענף, בשל התחרות והירידה במחירים התנועה בנתב"ג גדלה ב–40% מאז הרפורמה שנכנסה לתוקפה.

'סאן דור' מותג הנופש והשכר מקבוצת 'אל על' החלו לפרסם את לוח הטיסות לקיץ הקרוב בין היעדים החדשים 2 טיסות סדירות ישירות לאודסה בימים ב' ו–ו' במחיר של החל מ-200 דולר.

גם חברת התעופה 'אוקראין אינטרנשיונל' הודיעה השבוע כי תחל להפעיל החל מהחודש הקרוב 2 טיסות סדירות חדשות ישירות מישראל לזפורוז'יה. בימים א' ו–ו' במחיר של החל מ-239 דולר.

גם הפחות מפונקים שבינינו יוכלו להרויח מהתחרות הגדולה שמביאה לנו בשורה חדשה עם קווים חדשים למזרח אירופה במחירים זולים במיוחד - חברת התעופה ריינאייר הודיעה על פתיחת קווים חדשים לישראל וממנה. בין הקווים החדשים שיחלו את פעילותם בקיץ הקרוב - פולין - גדנסק, קרקוב, רוצלב ופוזנן שיפעלו פעמיים בשבוע לכל יעד, ריינאייר מבטיחה כי מחירי הטיסות יהיו נמוכים, ההערכות הן שהמחירים ינועו בין 40 יורו ל- 100 יורו לכל כיוון. לא כולל כבודה ארוחות ובחירת מושבים.

לחסכנים שבינינו הטסים בטיסות קונקשיין בתקופת ראש השנה, כאשר המחירים באותה תקופה גבוהים למדי, צפוייה הפתעה לא קטנה, טורקיש איירליינס מצטרפת לחגיגה הגדולה לאוקראינה, ומפרסמת את לוח הזמנים לקיץ הקרוב ומוסיפה שלוש טיסות נוספות בקו אינסטנבול לחרסון - אוקראינה, בסך הכל 10 בשבוע, יחד עם הגידול בלוח הזמנים תדירות הטיסות תשונה באופן דרמטי. אם עכשיו הטיסות הן באמצע היום, מ -26 הזמנים במרץ כולל טיסות בבוקר ובערב. טיסות הבוקר מאיסטנבול יתקיימו ב 06:35 בבוקר וחזור מחרסון ב 09:20 בימים שני, שלישי, רביעי, חמישי, וראשון. טיסות הערב מאיסטנבול יתקיימו בשעה 19:55 ובשעה 22:35 בימי שלישי, רביעי, חמישי ושישי.

בנוסף, טורקיש איירליינס מוסיפה קוים נוספים לטיסות שלה בקו מאיסטנבול ללבוב וחרקוב - אוקראינה ומגדילה את התדירות מ-3 טיסות בשבוע ל-5 טיסות בשבוע.

מדובר במהפכה אמיתית ובשורה טובה לנוסעים לאומן. ישראל מיישרת קו עם נפח הפעילות של טיסות ה'לואו קוסט' בשדות התעופה ברחבי אירופה, ותגיע בעתיד ל–30% נפח, לעומת 12% כיום, חברות התעופה נערכות להגברת התחרות בשנים הקרובות, כל חברה שמתחילה לטוס לישראל מגדילה את התחרות, הטיסה לאירופה תיהפך למוצר מדף נגיש הרבה יותר, התחרות צפוייה להגיע לשיאים חדשים. ברגע שנכנסת חברת תעופה ליעד שכבר יש אליו תנועה פעילה עם חברות אחרות, נוצרות הוזלות משמעותיות ליעד בקרב כל החברות, בהיקפים של מאות אחוזים ממחיר הכרטיס. החברות הזרות מעודדות את התחרות ואת הורדת המחירים, וכל החברות שפועלות על הקו מושפעות.

על פי המסתמן, נראה כי בעתיד הקרוב חסידי ברסלב והנוסעים לאומן ירגישו את ההוזלה במחירי הטיסות לאוקראינה גם בתקופת ראש השנה בה המחירים מרקיעים ונוסקים אל על, היעדים החדשים והגדלת התדירות בטיסות ליעד הנכסף יביאו לפתרון משמעותי מהמחירים הגבוהים אותם אנו נדרשים לשלם מדי שנה – ימים יגידו.

נוסעים לראש השנה לאומן? רוצו והבטיחו את מקומותיכם לנסיעה הקרובה והגדולה לקיבוץ הקדוש בראש השנה באומן.

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר