בשורה משמחת לירושלמים הטסים לאומן: קו ישיר מירושלים לנתב"ג • החל משבוע הבא (יום ב' י"ז שבט) יחל משרד התחבורה להפעיל קו ישיר מירושלים לנמל התעופה בן-גוריון - הקו אותו תפעיל חברת אפיקים יפעל 24/6 פעם בשעה, זמן הנסיעה - כשעה

חסיד ברסלב בדרכו לאומן צילום: מאיר אדרי
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: י"ב שבט תשע"ז שתף

בשורה משמחת לירושלמים הטסים לאומן - קו ישיר מירושלים לנתב"ג: החל משבוע הבא (יום ב' י"ז שבט) יחל משרד התחבורה להפעיל קו ישיר מירושלים לנמל התעופה בן-גוריון - הקו אותו תפעיל חברת אפיקים יפעל 24/6 פעם בשעה זמן הנסיעה - כשעה

מדובר בבשורה של ממש לירושלמים הטסים לאומן. נכון להיום, אלו האפשרויות העומדות לטובת תושבי ירושלים הנוסעים לנתב"ג - באמצעות מוניות שירות של 'נשר', בקווי אוטובוס לא-ישירים או ברכבים פרטיים המייקרים את עלות הנסיעה בשל מחירי החנייה הגבוהים בשדה התעופה. כאמור, החל משבוע הבא יוכלו הנוסעים לאומן ליהנות מקו אוטובוס מהיר של חברת 'אפיקים' המגיע ישירות לטרמינל - במחיר של 16 שקלים.

קו 485 החדש של חברת 'אפיקים' יתחיל את נסיעתו מרחוב קפלן בירושלים, יעבור בתחנה המרכזית בחדשה בירושלים ובמספר תחנות נוספות בעיר, משם ייצא ישירות לטרמינל בנתב"ג. גם בחזור מאומן יוכלו הנוסעים לעלות על האוטובוס שייצא לכיוון ירושלים. הקו החדש יפעל פעם בשעה, 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע, הקו יחל את פעילותו כשעתיים אחרי צאת השבת, משך הנסיעה בקו יערך כשעה, ל'אומן שלום' נודע כי בעתיד תוסיף החברה אפשרויות להזמנת מקום ורכישת כרטיסי נסיעה באמצעות את האינטרנט של החברה.

מנכ"ל חברת אפיקים, ניר שרון אומר כי: "אנחנו גאים על הזכות להפעיל את הקו שהינו בבחינת היסטוריה של ממש, הראשון שיחבר בין ירושלים לנתב"ג באופן ישיר ונוח שיחסוך מאות שקלים וזמן רב לנוסע. אין ספק, כי מדובר בשיפור משמעותי בגישה של נוסעים רבים לנמל התעופה, זאת תוך חוויית נסיעה מתקדמת ובחיבור חשוב בין עיר הבירה לשער הכניסה לישראל".

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר