חברה אחראית • למרות ההיערכות המקיפה במשך חודשים רבים לקראת ראש השנה, כ-10% מנוסעי 'אירופנים' נאלצו לעבור עוגמת נפש בדרכם ארצה: ביטולי טיסות ונסיעות, המתנות ארוכות ומורטות עצבים לטיסות חילופיות, והוצאות כספיות - חברת 'אירופנים' אינה מתנערת מאחריותה ומתנצלת בכאב רב בפני הנוסעים שנקלעו לסיוט הזה. בימים הקרובים נציגי החברה יצרו קשר עם לקוחות החברה שנפגעו להסדרת החזר תשלום מלא על כל כספי הנסיעות. חברת 'אירו-פנים' מתחייבת להמשיך להציב את תודעת השירות הידועה של החברה בראש סדר העדיפויות במשך כל השנה לאומן ולכל רחבי העולם.

   
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: ז' אלול תשע"ו שתף

ההודעה כלשונה מחברת 'אירופנים' :

חברת אירופנים מודה לאלפים רבים מכל רחבי הארץ שבחרו לטוס אתנו לאומן ראש השנה כשב״ה זכינו לתת שירות אישי ואיכותי לכל נוסעי אירו-פנים בהלוך, ואף ל-90% מנוסעינו בחזור.

למרות ההיערכות המקיפה במשך חודשים רבים לפני ראש השנה, לצערינו הרב כ-10% מנוסעינו נאלצו לעבור יחד אתנו אכזבה קשה בדרכם ארצה, ביטולי טיסות ונסיעות והמתנות ארוכות ומורטות עצבים לטיסות חילופיות, והוצאות כספיות, כשחלק גדול מהנוסעים היו מלווים בילדים קטנים או באנשים מבוגרים שסבלם הוכפל.

חברת אירופנים אינה מתנערת מאחריותה, ולמרות המאמצים הבלתי נדלים וההיערכות המקדימה וסגירת כל הפינות כדי שנוסעינו יוכלו לקבל שירות אישי ומלכותי נקלענו שלא ברצוננו במוצאי ראש השנה- תשע״ז לסכסוך בין חברות נותני שירותי קרקע ואוויר שניצלו את עובדת היות ׳אירו-פנים׳ תלויה בשירותיהם ולמרות הסיכומים המוקדמים החלו לשבש את כל מערך הטיסות בחזור תוך כדי הפצת שמועות זדוניות על פשיטת רגל של החברה כדי ליצור בלבול בין הנוסעים.

חברת אירו-פנים שהפעילה את כל הקשרים והלחצים, בהשקעה של כסף רב, ובמאמצים שעלו ביזע ובדם כפשוטו ממש (ואין כאן המקום לפרט) הצליחה להסדיר כ-90% מהטיסות, אך כאמור למרות כל המאמצים והתערבות גורמים רבים 3 מטוסים בוטלו לחלוטין, כשכל נסיונות ההסדר לא צלחו.

למרות זאת לא הרמנו ידים, משרדינו באומן פעל עם צוות חירום ממוצאי ראש השנה 24 שעות ביממה ברציפות לתת מענה, נציגות מתוגברת שנשלחה לשדה התעופה ולחניוני האוטובוסים הוכו ע״י בריונים ונאלצו לעזוב את עמדותיהם.

עם זאת, חברת אירופנים לוקחת אחריות מלאה ומתנצלת בכאב רב בפני הנוסעים שנקלעו לסיוט הזה, נציגנו יצרו אתכם קשר בימים הקרובים להסדרת החזר תשלום מלא על כל כספכם.

מנהלי החברה ישבו בימים הקרובים עם כל הגורמים הדרושים להפקת לקחים בהתנהלות מול האחראים בכשל ואף נעדכן אתכם בתוצאות.

חברת אירו-פנים מתחייבת להמשיך להציב את תודעת השירות הידועה של החברה בראש סדר העדיפויות במשך כל השנה לאומן ולכל רחבי העולם.

בברכה,

שימי קוסטנטינר / מנכ"ל

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר