שיא כל הזמנים בנתב"ג • הרכבת האווירית של חסידי ברסלב יוצאת לדרך - ביום חמישי צפוי להיות היום העמוס ביותר בהיסטוריה של נתב"ג, על פי רשות שדות התעופה צפויים לעבור בנמל בן גוריון כ-90 אלף נוסעים, השיא הקודם עמד על כ-87 אלף נוסעים ביום - לא צפויים להיות עיכובים חריגים • בכתבה מידע חשוב לקראת הנסיעה לאומן

   
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: כ"ב אלול תשע"ו שתף

שיא כל הזמנים בנתב"ג - הרכבת האווירית של חסידי ברסלב הנוסעים לאומן יוצאת השבוע לדרך, ביום חמישי הקרוב ישבר שיא כל הזמנים בתולדות מדינת ישראל, בנמל התעופה בן גוריון צפויים לעבור כ-90 אלף נוסעים שיטוסו ב - 540 טיסות יוצאות ונכנסות.

רשות שדות התעופה סיימה את ההערכות לקראת יציאתם של חסידי ברסלב לאומן. על פי הודעת הרשות, בין התאריכים 28 בספטמבר (יום רביעי) ל-2 באוקטובר (ערב ראש השנה) צפויות להמריא מישראל כ-160 טיסות הממריאות לאוקראינה ועליהן יותר מ-30 אלף חסידי ברסלב הנוסעים לאומן לימי החג.

במהלך חודש אלול ותשרי צפויים לעבור בנתב"ג 1.73 מיליון נוסעים, מדובר בגידול של 8% בתנועת הנוסעים לעומת שנה שעברה. על פי רשות שדות התעופה לא צפויים להיות עיכובים חריגים בנתב"ג, רשות שדות התעופה ממליצה לנוסעים לבצע את הרישום לטיסה (צ'ק אין) באתרי האינטרנט של החברות או באפליקציית נתב"ג.

נוסעים לאומן שימו לב! תהליכי הבידוק הבטחוני, הרישום לטיסה, מסירת המזוודות, וביקורת הדרכונים, מתבצעים בטרמינל 1 או בטרמינל 3 על פי המופיע בלוח הטיסות, בידקו לפני מועד היציאה לנתב"ג, מאיזה טרמינל יוצאת טיסתכם ואת שעת ההמראה המדוייקת.

חשוב להגיע לטרמינל ממנו יוצאת טיסתכם 4 שעות טרם מועד הטיסה המתוכנן. זכרו יש להגיע לנמל עם דרכון אישי בר תוקף. ניתן לבצע בדיקה מקדימה על עיכוב יציאה מהארץ בטלפון מספר *3450

כל נוסע רשאי לשלוח מזוודה אחת תיקנית במשקל של עד 20 ק"ג ולשאת תיק יד אחד בגודל סטנדרטי במשקל עד 8 ק"ג. לא יאושרו לטיסה קרטונים, ארגזי קל קר או כבודה לא תיקנית. העלייה למטוס תחל שעה ורבע לפני מועד ההמראה, יש להישמע להוראות משטרת ישראל, סדרני נתב"ג, סדרני סוכני הנסיעות, ולהיעזר בשילוט הכוונה ייעודי המוצב באולמות הנוסעים.

נסיעה טובה ושנה טובה.

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר