דרמה בנתב"ג: טיסה מספר LY2653 של אל על UP שהיתה הערב (חמישי) בדרכה לקייב, נחתה נחיתת חירום בהצלחה כשעליה 182 נוסעים - רוב הנוסעים בטיסה היו בדרכם לאומן - המטוס שב על עקבותיו לאחר שנמצא צמיג במהלך ההמראה. לאחר שעה של מתח וכוננות גבוהה, נחת המטוס בשלום, כוחות ההצלה שהמתינו על המסלול פינו כעשרה נוסעים שלקו בחרדה במהלך הטיסה.

כוחות הצלה בדרך לנתב"ג צילום: דוברות הצלה
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: י"ד אב תשע"ו שתף

דרמה בנתב"ג: מטוס של חברת אל על UP בטיסה מספר LY2653 שהיה הערב (חמישי) בדרכו לקייב נחת נחיתת חירום בהצלחה כשעליו 182 נוסעים. רוב הנוסעים בטיסה היו בדרכם לאומן, המטוס שב על עקבותיו לאחר שנמצא צמיג במהלך ההמראה. לאחר שעה של מתח וכוננות גבוהה, נחת המטוס בשלום, כוחות ההצלה שהמתינו על המסלול מפנים כעשרה נוסעים שלקו בחרדה במהלך הטיסה.

הערב (חמישי) בשעה 20:34 המריא מטוס אל על מנתב"ג לקייב כשעליו 182 נוסעים, רובם של הנוסעים היו ציבור נשים ומשפחות חסידי ברסלב שהיו בדרכם לציון רבינו הק' באומן, מיד לאחר ההמראה הבחינו צוותי הקרקע בצמיג המטוס שהתפוצץ במהלך ההמראה. המטוס ביצע הקפות מעל שמי הים התיכון ורוקן את מיכלי הדלק מעל הים.

מוקדם יותר בשעת הדרמה נמסר מדוברות אל על: "מטוס אפ בטיסה לקייב, גלגלים לא התקפלו כראוי אחרי המראה. גלגלים הורדו חזרה. המטוס מבצע המתנה על מנת להקטין את כמות הדלק כדי לחזור לנחיתה במגבלות משקל נחיתה".

כוחות גדולים של מד"א שכללו עשרות אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ, אופנועי מד"א ורכבי חפ"ק שאויישו על ידי עשרות חובשים ופאראמדיקים של מד"א עמדו ערוכים לנחיתת המטוס.

כאמור, המטוס ועליו 182 נוסעים נחת בשלום. עשרות הנוסעים שהיו אמורים לעלות על הטיסה באותו מטוס עוד הלילה ייאלצו להמתין לטיסה שתצא מחר (שישי) בשעה 10 בבוקר.

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר