בשורה לנוסעים לאומן: טרמינל 1 המשרת את רוב חסידי ברסלב הנוסעים לאומן יחזור בקיץ הבא לפעילות מלאה כפי שהוא פעל בזמנו, לפני פתיחתו של טרמינל 3 ויכלול שערים נוספים, טרקלין עסקים, מסעדות כשרות, חנויות דיוטי פרי, ושירותים נוספים לשירות הנוסעים

טרמינל 1 צילום: רשות שדות התעופה
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: ג' אב תשע"ו שתף

בשורה לנוסעים לאומן היוצאים מטרמינל 1: רשות שדות התעופה (רש"ת) הודיעה כי לקראת קיץ 2017, טרמינל 1 יחזור לפעילות מלאה כפי שהוא פעל בזמנו, לפני פתיחתו של טרמינל 3 ויכלול שערים נוספים, טרקלין עסקים, מסעדות כשרות, חנויות דיוטי פרי, ושירותים נוספים לשירות הנוסעים.

ההחלטה החדשה הגיעה בהוראת שר התחבורה, מר ישראל כץ, לאחר לחצים ודרישות שניהלה חברת התעופה 'איזי ג'ט' אשר דרשה מהרשויות בישראל לפתוח דיוטי פרי בטרמינל 1 בכדי למנוע שינוע מיותר של הנוסעים לטרמינל 3. המנהל המסחרי של חברת התעופה 'איזי ג'ט' הגיע לישראל כדי לקדם את הנושא.

מספר חברות ה'לואו-קוסט' והיקף הטיסות שלהן היוצאות מטרמינל 1 עולה בהתמדה, עמדות הצ'ק אין הקיימות בטרמינל 1 מצומצם - צפוף ולא נוח. סידורי השינוע באוטובוסים לטרמינל 3 מסורבלת ולא יעילות. בשל כך, החליטה רש"ת בהנחיית שר התחבורה, ישראל כץ, להכשיר את טרמינל 1 לפעילות מלאה כפי שהייתה בעבר לפני פתיחתו של טרמינל 3.

בטרמינל המחודש שייפתח בקיץ 2017 ייפתחו 9 שערים נוספים לרשות הנוסעים, ייפתחו חנויות דיוטי פרי, בתי קפה ומסעדות, הגידול המשמעותי במספר הנוסעים וחברות ה'לואו קוסט' הטסות לישראל הוא תוצאה של הסכמי "השמים הפתוחים", ופתיחת הטרמינל לפעילות בינלאומית מלאה הוא בלתי נמנע.

טרמינל 1 בנתב"ג שימש בעבר כמסוף הראשי והוותיק של השדה אשר שירת את רוב תעבורת הנוסעים הבינלאומית בשדה התעופה. הטרמינל נסגר והוסב לבניין משרדים לאחר הפעלת טרמינל 3, אם כי המשיך לשמש גם לקליטת נוסעים עולים. ב-7 בפברואר 2007 נפתח הטרמינל מחדש, כטרמינל לטיסות פנים. בשנים האחרונות רש"ת יצרה פתרונות להפחתת אגרות לחברות הצ'רטר וה'לואו-קוסט' והעבירה את פעילותן לטרמינל 1 בנתב"ג, במקום הטרמינל העיקרי, טרמינל 3.

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר