'אירופנים' מציגה: קברי צדיקים במזרח אירופה – בטלפון אחד • בטלפון אחד בלבד המומחים של אירופנים יתכננו עבורכם מסלול מותאם אישית, ייעצו לכם על היעדים ויכינו עבורכם את כל סידורי הטיסה • אירופנים, מישהו כבר חשב בשבילכם!

קמפיין 'אירו פנים'

צילום: יח"צ
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: כ"ח טבת תשע"ו שתף

כל מי שטס פעם לחו"ל יודע עד כמה זה מורכב ומסובך. החל מרכישת הכרטיס הנכון במחיר הטוב ביותר, ועד התנועה בתוך ארץ היעד. לא מעט אנשים, לאחר הנחיתה בארץ היעד, הופתעו לגלות עד כמה ההגעה אל הנקודה המבוקשת עלולה להיות מסובכת ומלאת עוגמת נפש.

לרוב מדובר במקומות לא מפותחים שיש קושי גדול לתקשר עם המקומיים אפילו בשפה האנגלית. גם כאשר ניתן לתקשר לעיתים רבות תיירים הם קורבנות נוחים להונאה. לאחר מכן יש את משימת האיתור עבור מקום נוח ללון בו, סידורי מזון והסעות פנימיות. כל אלו מצריכים כאב ראש לא מבוטל, שבנוסף לכך גם מסתיימים בעלויות גבוהות מהמתוכנן. זה בדיוק הסיבה ש'אירופנים' - חלוצת השירות לנוסע החרדי לחו"ל בכלל ולקברות הצדיקים במזרח אירופה ובאוקראינה מציעה חבילות "הכל כולל" בטלפון אחד, שמציעות גם חיסכון משמעותי בכסף, וגם חיסכון בכאב ראש...

ב'אירופנים' ידאגו לכם להכל, כשאתם מגיעים לשדה, לאחר שמישהו כבר חשב עבורכם על הפרטים הכי קטנים. ב'אירופנים' יכינו לכם את הכרטיסים הכי קרוב למועד ולשעה שביקשתם, ההסעות בארץ היעד יחכו לכם מיד עם הנחיתה, הכל בצורה נוחה מתואמת וזמינה. לינה לכל אורך המסלול, כאשר לעיתים מדובר בהחלפת מקום לינה כל לילה, עם ההתקדמות בין היעדים. שרותי ארוחות והסעדה למהדרין היכן שתחפצו, וכמובן סיוע בתכנון מסלול והכל כמיטב מסורת השירות של 'אירופנים' לספק ללקוחותיה חוויית מושלמת, הנאה ורוגע במהלך השהייה בחו"ל.

'אירופנים' מציעה לכם חבילות לקבוצות לזוגות וליחידים, שמספקות בדיוק את הצרכים הייחודיים שלכם – בהתמחות מיוחדת בנסיעות שורשים וקברי צדיקים במדינות מזרח אירופה. המומחים של אירופנים, המכירים את כל היעדים המתויירים במזרח אירופה, יכולים להמליץ לכם על בניית מסלול בצורה נכונה. לתת לכם מידע מקדים על המקום ולבדוק האם הוא מתאים למסע, לאופי המשתתפים ולזמן המוקצב. ב'אירופנים' מציעים היום את הניסיון הרב ביותר בתכנון נכון של טיסות לחו"ל, עם התחשבות בתקציב של הלקוח, תוך הצגת כל הנתונים הרלוונטיים, באמינות בשירות וברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא. חייגו כעת 02-800-80-80.

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
אומן ראש השנה ב-148$ בלבד
חדשות אומן
גם השנה ניתנת הזדמנות פז למי שלא זכה מעולם להיות באומן, להצטרף לנסיעה הגדולה להסתופף
אומן: תרגיל טיפול בנפגעי טראומה
חדשות אומן
במסגרת קורס מגישי עזרה ראשונה שנערך בימים אלו בקהילת ברסלב בעיר אומן נערך לחניכי הקורס
קומזיץ אצל ר' קלוינימוס קלמן בן רחל
חדשות ברסלב
קומזיץ אצל ר' קלמן • עקב חולשתו של הרה"ח ר' קלוינימוס קלמן גולדשמידט (בן רחל) שליט''א
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר