מחפשים טיסות זולות לאומן? היזהרו מנוכלים!!! חוקר אבטחה מזהיר כי האתר go cheapflight.com שנפתח בחודש שעבר, הוא גלגול חדש של הונאה ותיקה שמופעלת ככל הנראה מניגריה וטורקיה, אם רכשתם כרטיס טיסה באמצעות מערכת האתר תצטרכו להיפרד מכספכם ולא תראו את כרטיס הטיסה שהזמנתם

  צילום מסך מתוך האתר
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: כ"ב חשון תשע"ו שתף

מגמת רכישת כרטיס הטיסה ברשת האינטרנט צוברת תאוצה, בשנים האחרונות צמחו להם מספר אתרי תיירות עצומי ממדים המתמחים במכירת כרטיסי טיסה במחירים מוזלים אונליין מכל מקום בעולם. את עיקר צמיחתם השיגו האתרים בזכות טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת השוואת מחירים טובה ובזמן.

בעקבות עליית המגמה ברכישת טיסות באמצעות האינטרנט, נוצר מצב תחרותי גדול מימדים ומדי יום צומחים להם אתרים חדשים המציעים טיסות זולות לאומן ולרחבי העולם. רבים מהנוסעים לאומן אכן מצליחים להיעזר באתרים אלה ואכן מוצאים טיסות זולות בפרט לאומן ראש השנה שאז המחירים נוסקים לשמים.

כדאי לדעת, כי במקרים רבים (בהסתמך על המידע של הפונים למערכת האתר 'אומן שלום'), הרוכשים כרטיס טיסה לאומן באמצעות האתרים שאינם מוכרים, מתפתים ונופלים ברשתם של כנופיית נוכלים שכל מטרתם היא להשיג את כספם של הלקוחות ללא מתן המצרך המבוקש. הדוגמא לכך מתפרסמת השבוע בעיתון 'הארץ'.

עיתון הארץ מדווח כי חוקר אבטחה העלה ממצאים מחקירתו ומזהיר את הציבור מפני אתר gocheapflight.com שנפתח בחודש שעבר, האתר שנחקר מעלה כי הוא גלגול של הונאה ותיקה הפועלת ככל הנראה מניגריה וטורקיה. אם רכשתם כרטיס טיסה באמצעות מערכת האתר, תצטרכו להיפרד מכספכם ולא תראו את כרטיס הטיסה שהזמנתם.

מפעילי האתר, שנראה על פניו מאוד רציני ואמין, כותבים ללקוחות באתר כי אחרי 8 שנים בתעשיית התיירות הם רצו "ליצור פלטפורמה לכולם ולכל מקום, שתאפשר לתכנן ולרכוש פתרונות נסיעה מותאמים במלואם לכל יעד בעולם". המפעילים כותבים כי המטות שלהם פועלים מפראג בצ'כיה ומאיסטנבול בטורקיה. אבל החוקר ציין כי הבחין שהמשתמש שניסה לקדם את האתר באתר Tripadvisor מזדהה כתושב לאגוס שבניגריה.

בדיונים שהתפתחו סביב cheapflightsell בפורומים של אתר tripadvisor כתבו גולשים רבים כי נראה שמדובר בקבוצה שמתמקדת בעיקר בישראלים. הם ציינו כי משתמשים שמנסים לשלם בכרטיסי אשראי מקבלים הודעה לפיה האתר עדיין לא תומך בכרטיסי אשראי עקב בעיה טכנית, ובמקום זאת הרוכשים מתבקשים לבחור בהעברה בנקאית לחשבון בטורקיה.

לפני שאתם בוחרים לרכוש את כרטיס הטיסה שלכם לאומן באמצעות הרשת, בידקו היטב, השוו מחירים בין סוכני הנסיעות המתמחים בטיסות לאומן המופיעים אצלנו באתר 'אומן שלום' או לחילופין אצל הסוכנים המוכרים בקרב חסידי ברסלב, אצליהם תוכלו לרכוש ולקבל הצעות טובות עם רמת שירות מעולה לאורך כל הנסיעה לאומן וללא הפתעות מיותרות.

לכתבה המלאה ב'הארץ' לחץ כאן

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר