על פי דו"ח רשות שדות התעופה שמתפרסם בימים אלו נרשמה עלייה של 34.16% בתנועת הנוסעים הבינלאומית לעומת ספטמבר אשתקד, כך על פי הדו"ח. כמות חסרת תקדים של הנוסעים לאוקראינה סה"כ 106,463 נוסעים - מתוכם למעלה מ-50,000 חסידי ברסלב שנסעו לראש השנה לאומן.

צילום מלמעלה במעמד "תיקון הכללי" באומן צילום: יוסי גאלדבערגער
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: ח' חשון תשע"ו שתף

על פי דו"ח רשות שדות התעופה שמתפרסם בימים אלו נרשמה עלייה של 34.16% בתנועת הנוסעים הבינלאומית לעומת ספטמבר אשתקד, כך על פי הדו"ח. כמות חסרת תקדים של הנוסעים לאוקראינה סה"כ 106,463 נוסעים, מתוכם למעלה מ-50,000 חסידי ברסלב שנסעו לראש השנה לאומן.

דו"ח רשות שדות התעופה שמתפרסם בימים אלו מדווח על כמות חסרת תקדים של הנוסעים לאוקראינה לימי החגים בחודש אלול סה"כ 106,463 נוסעים. על פי דו"ח נמל התעופה נתב"ג, קייב נמצאת במקום הראשון, מבחינת היעדים החמים שרשמו הצלחה גדולה בתקופת החגים עם 70,849 נוסעים המהווים 4.28% מכלל הנוסעים - גידול של 24.51% לעומת חודש אלול והחגים בשנה שעברה.

ע"פ הדו"ח, הצלחתה של אוקראינה להגיע למקום הראשון וליעד המבוקש ביותר, נזקפת לזכותם של חסידי ברסלב הנוסעים לימי ראש השנה לקיבוץ הגדול סמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב באומן.

כזכור, פרסמנו לקראת ראש השנה סקר מקיף שנערך ע"י צוות אתר 'אומן שלום'. בסקר שנערך תושאלו סוכני הנסיעות הגדולים בתחום התעופה הכללית וסוכני הנסיעות המתמחים בטיסות הצ'רטרים לאומן, כל המשתתפים בסקר דיווחו על ביקוש שיא ברכישת כרטיסי הטיסה לראש השנה לאומן. בטיסות הצ'רטר בלבד כורטסו 25,000 כרטיסי טיסה, 10,000 נוספים רכשו כרטיסי טיסה בטיסות הסדירות לערי אוקראינה השונים או באמצעות מדינת עולם שלישית (טיסות קונקשיין).

ע"פ הסקר, רוב הנוסעים לאומן (35,000 נוסעים) הגיעו מארץ ישראל, הנוסעים הנוספים הגיעו מ- 52 מדינות בעולם. מארה"ב לבד הגיעו כ - 10,000 חסידים ו - 5,000 נוספים הגיעו משאר מדינות בעולם, כגון: צרפת, אנגליה, ארגנטינה, איטליה, גרמניה, קנדה, רוסיה, אוקראינה, ואפילו מאירן.

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר