הרבו בתפילה ובתחנונים: החמרה משמעותית במצבו הרפואי של המשפיע הרה"ח ר' קלמן גולדשמידט שליט"א המשפיע הברסלבאי שסיפור התמודדותו עם מחלת הסרטן בה חלה ריגש וחיזק אלפי בני אדם מכל רחבי העולם • התפללו לרפואתו השלימה של קלוינימוס קלמן בן רחל

המשפיע הרב קלמן גולדשמידט שליט"א צילום: בקהילה
מאת: מערכת "אומן שלום" | י"ט כסלו תשע"ח שתף
הגדל כתב:

החמרה משמעותית במצבו הרפואי של המשפיע הרה"ח ר' קלמן גולדשמידט שליט"א, המשפיע הברסלבאי שהתמודדותו עם מחלת הסרטן בה חלה לפני כשנתיים, הצליחה לרגש אלפי יהודים מכל רחבי העולם. תלמידיו של ר' קלמן ובני משפחתו מבקשים "הרבו בתפילה לרפואת קלוינימוס קלמן בן רחל" בתוך שאר חולי ישראל.

ההחמרה הרפואית של ר' קלוינימוס קלמן החלה לפני כשבוע ימים, כאשר ביומיים האחרונים מצבו הלך והתדרדר ובשל כאבים עזים שתקפו את גופו הוא מרותק למיטתו בלי יכולת לזוז. למרות התעקשותו של ר' קלמן להתפנות לבית החולים, בני המשפחה ביקשו להקל על התמודדותו עם המחלה הקשה המקוננת בגופו, ולאחר התייעצות עם רופאים בכירים, הוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם כשהוא במצב קשה אך יציב.

היום עבר ר' קלמן ניתוח מורכב בכדי לנסות להציל את כליותיו שקרסו והפסיקו לתפקד. הניתוח עבר בשלום ב"ה וכעת ר' קלמן בהתאוששות מהניתוח.

כזכור, לפני כשנתיים וחצי המשפיע הר"ר קלמן גולדשמידט שליט"א פונה לבית חולים 'שערי צדק' בירושלים לאחר שחש ברע, בבדיקות שנעשו ע"י הרופאים התגלה גידול ממאיר בבטנו, המחלה הנוראית התפשטה לכלי הדם, הרופאים אמרו לבני המשפחה כי הגידול התגלה באיחור ולא ניתן לעשות שום דבר בעניין, מלבד טיפולים כימותרפיים שאותם ר' קלוינימוס קלמן התעקש  לא לעשות.

כאמור, בימים האחרונים החלה החמרה רפואית במצבו של ר' קלוינימוס קלמן, מקורבים ובני המשפחה מתחננים ומבקשים אנא הרבו בתפילה לרפואת קלוינימוס קלמן בן רחל בתוך שאר חולי ישראל.

 

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
האדמו"ר מפשעווארסק שליט''א הגיע לאומן
חדשות אומן
הרה"צ רבי לייביש לייזער האדמו"ר מפשעווארסק שליט''א הגיע במטוס פרטי עם שלושת בניו לאומן
7 מצלמות שידור חי מאומן
חדשות אומן
מצלמות חדשות בשידור ישיר מאומן • בשורה משמחת לגולשי 'אומן שלום': הותקנו 2 מצלמות חדשות בהן תוכלו להתעדכן אונליין
בניו של ה"פני מנחם" באומן
חדשות אומן
סוד נבואתו של ה'בית ישראל' - התוצאה: בניו של ה'פני מנחם' הגיעו היום בצהריים לביקור חשאי בציון רבי נחמן מברסלב באומן
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר