ניגון הגאולה: "באו‍ֹר, וגם מול חומות, תמיד אני רץ אל המלך" • קמפיין השנה של שיח השדה לקראת ימי הקיבוץ הקדוש באומן וגם: "המעלה העליונה" - גליון ראש השנה מוגדל, מרהיב ומפתיע, עם גילויים מפעימים • באומן יסובבו פעילי 'שיח השדה' ויעברו דלת דלת בחלוקת ערכה מפתיעה ומרוממת • הגיליונות להורדה באתר

   
מאת: מערכת "אומן שלום" | כ"ג אלול תשע"ז שתף
הגדל כתב:

לרגל ימי הקיבוץ הקדוש על אדמת קודש הקדשים באומן, מפתיע "שיח השדה" בקמפיין יוצא דופן, בכותר: "באור, וגם מול חומות, תמיד אני רץ אל המלך".

"התפילה החדשה סוללת דרך מרחב ושלווה, המאחדת בין כל הדרכים בעולם. גם כשאני 'פשוט' וגם כשאני 'מוכנע', תמיד אני רץ בשמחה אל המלך, עד שמתבהר שכל הרע מתהפך לטוב".

מילים אלו מתמצתות את תבלין הקמפיין: ספרון מרהיב, המכיל רעיונים עמוקים, מלאים תהלוכות חיים ואור לימי אחרית הימים. המאמר המרכזי מתואר בציורי משל וסיפור מטלטל ומפעים, שמספר סיפורו של בן מלך המהלך על פני האדמה, הקם ונופל ושוב קם, בדרך אהבתו את מלכו.

להורדת הגיליון להגדלת העלון

 

 

לאורך ולצד כל המאמר המרכזי, נובעים מעיינים נובעים של מעמקי לב, בצורת הערות, מקורות ורעיונים מתורת הנחל הנובע. פרקי ההערות - אשר בשם "יובלי מים" יכונו - מכילים את פתרון המשל על בוריו, והם מושרשים בדרכי אבות החסידות, ובדרכו של הרבי הגדול - אשר העיד שהכתרת המלך על ידי בן המלך האמיתי בראשית השנה הוא אצלו באומן. בפרקי הערות "יובלי מים" מתבהרים דרכים אמיתיים וכלים לגלות שכל הרע הולך ומתהפך לטוב.

לצד זה יוצא לאור גליון מפתיע ומרתק, "המעלה העליונה" - גליון י''ב - 108 עמודים מוארים ומאירים: מאמרים עמוקים ועיוניים בתורת הגאולה של הרועה הנאמן - לצד גילויים חדשים ומרתקים, פרקי נגינה ותיאורים של האריות שבחבורה. הגליון מסתיים בסיפור אמיתי בן ימינו, מרגש ומבהיק באור האמונה וכוחו של הרבי הגדול.

להורדת הגיליון להגדלת העלון

 

הגליונות יצורפו לתוך שקיות מיוחדות ויוקרתיות שהוקדשו לקמפיין השנתי, ויחולקו באומן על גבי דלתות המתקבצים באומן.

המהלך מלווה בשלטי ענק באומן ומודעות בעיתונות בימי ראש השנה. הקמפיין יוצא לאור בזכותם האדיבה של חברות התעופה: "נתיבים" ו"דרך צדיקים".

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
קמפיין השנה מבית 'שיח השדה'
חדשות ברסלב
קמפיין השנה של ארגון שיח השדה לקראת ימי הקיבוץ הקדוש באומן
ההיסטוריה חוזרת!
חדשות אומן
ראש ממשלת אוקראינה מר ולדמיר גרויסמן התחייב לפעול להחזיר את הקלויז של מוהרנ"ת זצ"ל באומן לידי חסידות ברסלב
הגרי"מ שכטר מגיע לאומן
חדשות אומן
דרמה בברסלב: שלושים שנה מאז ביקורו הראשון הרה"צ ר' יעקב מאיר שכטר שליט"א, ימריא מחר (חמישי) במטוס פרטי לאומן
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר