אנשי שלומינו עלו מיד לאחר איסרו חג לציון השרף העובד ה' מנעוריו קדישא ופרישא הרה"צ רבי שמואל שפירא זצ"ל לרגל יום היארצייט החל ביום שביעי של פסח

מימין ר' לוי יצחק בנדר זצ"ל עם הרה"צ ר' שמואל שפירא זצ"ל צילום: באדיבות המצלם
מאת: מערכת "אומן שלום" | כ"ד ניסן תשע"ז שתף
הגדל כתב:

אנשי שלומינו עלו לציון השרף העובד ה' מנעוריו קדישא ופרישא הרה"צ רבי שמואל שפירא זצ"ל לקראת יום היארצייט החל ביום שביעי של פסח, ועלו לקברו למחרת איסרו חג.כבר מיד לאחר תפילת וותיקין החלה הנהירה לציון לפעול ישועה ורחמים ובתפילה לזכות להתדבק בדרכיו הק'.

במשך היום עלו בניו צאצאיו ונכדיו, ורבים מחסידי ברסלב. גם אנשי ירושלים אשר שמעו על פעלו הרב צדיקותו ופרישותו, וסגולת התפילה בציונו הקדוש. השנה גדלה העלי'ה גם מכל קצווי ארץ ישראל ומכל החוגים במשך כל היום עד שקיעת החמה ממש, להעתיר לפני שוכן מרומים בזכות אותו צדיק וקדוש עליון .

עקב ההתנכלויות החוזרות ונשנות בחילול קברו הק', פועלים בנו הרה"ח ר' אברהם ונכדו הרה"ח ר' יהודה צבי שפירא שליט"א כבר תקופה, עם כל הגורמים הרלוונטיים להתקין מצלמה מול חלקה זו ועוד פעולות למען כלל הטמונים שם - רבים רבים מגדולי זקני וצדיקי אנ"ש ביניהם הרה"ח רבי לוי יצחק בנדר זצ"ל, הרה"ח רבי יחיאל מיכל דורפמן זצ"ל, הרה"ח רבי צבי אריה רוזנפלד זצ"ל, ועוד רבים רבים מעובדי ה' חסידי ברסלב שהיו שקועים בתורה ועבודה.

הפניות והפעילות נעשים בשם רבבות חסידי ברסלב ובראשם זקני וחשובי אנ"ש ורבים מיראי ה' אשר מזדעזעים בכל פעם מחדש מחילול הקודש, שנעזרים בכל מי שביכולתו לפעול שלא יהיה קיטרוג ח"ו בחילול ציונו של אותו צדיק, והבקשה המרכזית שיתקינו מצלמה מול כל החלקה אשר רבים עולים אליה במשך ימות השנה להעתיר בתפילה בזכות הצדיקים .

יש לציין את עזרתו ותמיכתו של הרב חיים מילר שליט"א הדואג רבות לשמירה על "הר הזיתים" שתומך ככל יכולתו שיוכלו המתפללים לשאת תפילה ברוגע ובשלוות הנפש .

יה"ר שזכות בעל ההילולא תגן על כל עם ישראל בכלליות, וחסידי ברסלב בפרטיות אשר זיו דמות דיוקנו גם לאחר כ"ח שנים מעורר נימי לבבם של כלל חסידי ברסלב בארץ ובחו"ל ואשר שמו נזכר בסילודין וביראת הכבוד ע"י גדולי וצדיקי הדור כבר מדורות שעברו, זי"ע אמן. 

דווח הדפס שתף
הוסף תגובה
comments powered by Disqus
כתבות נוספות
מתחם ציון רבינו הק' הולך לשנות את פניו
חדשות אומן
פרוייקט חידוש פני הציון הק' יוצא לדרך במלוא המרץ, בימים אלה 'איחוד ברסלב באומן' בעבודות...
גדול הזמר החסידי באומן
חדשות אומן
גדול הזמר החסידי בציון רבי נחמן מברסלב באומן • גדול הזמר החסידי ר' מרדכי בן דוד הגיע היום לשאת תפילה בציון רבי נחמן
'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה
חדשות תעופה
חברת התעופה 'יאנאייר' משיקה קו חדש לאודסה שיפעל בימי ראשון ורביעי - פתיחת הקו החדש יחל את
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
אתרי ברסלב
  • אגודת אהלי צדיקים אהלי צדיקים
  • אתר צילומים אתר צילומים
  • שער ברסלב שער ברסלב
  • כולל חצות כולל חצות
  • מוסדות ברסלב מוסדות ברסלב

קישורים לאתרי ברסלב

ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת אתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר