הזמר קובי פרץ חזר בתשובה • בעיתון ידיעות אחרונות מדווחים כי הזמר המפורסם קובי פרץ חזר בתשובה, הפעם לא מדובר רק בתהליך התחזקות, הזמר קובי פרץ מסתובב עם ציצית מתחת לבגדיו, שומר שבת ולומד תורה אצל הרב ארוש שליט"א

הזמר קובי פרץ עם הרב ארוש שליט"א צילום מתוך הסרט
מאת: מערכת "אומן שלום" | פורסם: כ' טבת תשע"ה שתף

בעיתון ידיעות אחרונות מדווחים כי הזמר המפורסם קובי פרץ חזר בתשובה, בעיתון נכתב כי הפעם לא מדובר רק בתהליך התחזקות, הזמר קובי פרץ מסתובב עם ציצית מתחת לבגדיו, שומר שבת ולומד תורה אצל הרב ארוש שליט"א קובי פרץ אומר בראיון לכתב העיתון: "לאחרונה אני לוקח את הבן הגדול איתי לבית הכנסת, אנחנו עושים קידוש בשישי והבדלה במוצאי שבת. לפני שבועיים הוא בא ואמר לי:" אבא אני רוצה ציצית, הייתי עם דמעות בעיניים. למחרת קניתי לו ציצית קטנה, סידור וכיפות".

לפני כחודש שודר בערוץ 20 סרט תיעודי המתעד מפגש מרתק בין שתי דמויות בולטות בתרבות הישראלית-יהודית: הזמר קובי פרץ והרב שלום ארוש. בסרט, מתלווה הזמר קובי פרץ למסע בירושלים עם הרב שלום ארוש שליט"א, קובי מגלה שיר מרוקאי ישן שביצע אביו בשנת 1970, הוא מחליט להיכנס לאולפן ההקלטות ולהופכו לדואט, את התוצאה הוא משמיע לרב שלום ארוש שליט"א. בהמשך הסרט, נוסעים פרץ והרב לקבר שמואל הנביא בי-ם ולמקומות אחרים – ובין לבין מגוללים שיחת נפש. קובי מספר לרב מה גרם לו להחליט לשמור על חיי הנישואים שלו, מה מפריע לו בעולם המוסיקה, מתי הוא פונה להתייעצויות עם רבנים. הרב ארוש מגולל ומספר לקובי את תהליך חזרתו בתשובה ומה להערכתו מושך אליו אנשים מכל רחבי העולם. הסרט מסתיים בדואט שמקליטים השניים.

הרבה שנים לקח לקובי פרץ להגיע למעמד של כוכב. מאז ועד היום פרץ מצליח לשמר את מעמדו כאחד מכוכבי הזמר הים תיכוני הגדולים ביותר. תקליטיו נמכרו בעשרות אלפי עותקים והפכו אותו לאחד הזמרים הפופולארים בישראל.

קובי פרץ בציון רבינו באומן. צילום: ברסלב סיטי

 

 

 

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר