עליה במספר הנוסעים לאומן - בתקשורת החרדית מדווחים כי המלחמה המתנהלת באוקראינה גורמת לירידה במספר הנוסעים לאומן, דווח זה שגוי ואינו משקף את המציאות, בעקבות הסכם הפסקת האש בין אוקראינה לרוסיה עליה במספר הנוסעים לאומן

נוסעים לאומן צילום: דוד דנברג
מאת מערכת "אומן שלום" | פורסם: כ' אלול תשע"ד שתף

אומן ראש השנה: עלייה במספר הנוסעים לאומן.

בתקשורת החרדית מדווחים, כי המלחמה המתנהלת באוקראינה גורמת לירידה במספר הנוסעים לאומן, דווח זה שגוי ואינו משקף את המציאות.

בעקבות הסכם הפסקת האש בין אוקראינה לרוסיה, עלייה במספר הנוסעים לאומן. ומה גם שהלחימה וההתרברבות בין 2 המדינות מתנהלת במרחק של כמעט 1000 ק"מ מהעיר אומן, במטרה להרוויח כמה שיותר במשא ומתן.

הישראלים מכירים היטב את המלחמה מבית ומקרוב ויודעים לזהות ולנתח את המצב הקיים. במלחמה האחרונה שהתקיימה בישראל, הטילים  מעזה הגיעו כמעט לכל עיר בישראל, בעוד, שבאוקראינה הלחימה השקטה (בעקבות ההסכם המתגבש) מתנהלת בגבול בין שני המדינות ובמרחק עצום מהעיר אומן.

עוד מדווחים בתקשורת החרדית כי בחברות הנסיעות, הדעות חלוקות באשר לירידה בכמות הנוסעים. הדבר ברור ומובן מאליו, סוכני הנסיעות דורשים מחירים מופרזים בעבור הטיסות לאומן, לציבור נמאס מהמחירים הגבוהים אותם דורשים חלק מסוכני הנסיעות ומחפשים פתרונות טובים יותר, בעידן האינטרנט שהמידע נגיש כל כך באפשרויות הטיסה לאומן דרך מדינה שלישית, מתפרסמים דילים במחירים זולים במיוחד והציבור בוחר בדרכים אלו.

מלבד זאת התקשורת באוקראינה מדווחת כי השנה, צפויים להגיע לאומן יותר מ 35,000 יהודים, המקור לדווח זה התקבל מטעם חברות התעופה באוקראינה, שמפרסמות על ביקוש רב, ותפוסה מלאה בטיסות בכל ערי אוקראינה השונות. 

צוות אתר "אומן שלום", מקבל פניות רבות מחסידי ברסלב שנוחתים בכל הערים ברחבי אוקראינה ומבקשים מידע לגבי האפשרויות העומדות לרשותם בתחבורה הציבורית לאומן. רוב המידע בערי אוקראינה המוכרות ניתן למצוא באתר.


דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר