אודות האתר "אומן שלום"

מי אנחנו?

אתר "אומן שלום" נתרם ע"י נדיב חסיד ברסלב, במטרה להביא את האמת הבוערת ליהודים הרחוקים מדבר ה': ע"י דיבורים, שיחות, ועצות מרבי נחמן מברסלב זצוק"ל. בדור חלש כל כך כשהרוחניות מידרדרת והעולם נופל לשאול תחתיות ברמות שלא היו מעולם, דוקא בדור כזה יש צמאון גדול לספריו של רבינו הקדוש המקרבים את נשמות ישראל לאביהם שבשמים. כיום לאנשים רבים בעולם, הטכנולוגיה והאינטרנט מהווים תחליף שימושי ומשמעותי לספרי קריאה, אצל אנשים אלו, מבחינתם, ספרים זה היסטוריה. דרך האתר בסיעתא דשמיא נשתדל להעביר ולהפיץ את תורתו של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל, ודי בשביל יהודי אחד שמקבל הרהור תשובה בהפצת תורת רבינו - אשרינו...

הקשר של חסידי ברסלב

מלבד זאת, אתר "אומן שלום" נועד לקשר בין כל חסידי ברסלב בארץ ובעולם, במידע, חדשות ברסלב, חדשות לנוסעים לאומן, הודעות חשובות, ועוד... האתר אינו מייצג בעלי אינטרסים בשום דרך ואינו משתייך לאף אירגון פוליטי כזה או אחר. האתר נותן במה לכלל חסידי ברסלב השונים, לכל אחד ניתנת האפשרות לפרסם: חדשות, תמונות, כתבות, מאמרים, ועוד... ללא כל שינוי מדרך האמת הנצחית של רבינו הקדוש, שתוקד עד ביאת משיח צדקנו, כמאמר רבינו הקדוש: "האש שלי תוקד עד ביאת משיח ".

חדשות ברסלב המתפרסמות באתר עוברות דרך וועדה רוחנית ניטרלית וחיצונית, הוועדה מחליטה אלו תכנים יופיעו באתר ואלו לא, במטרה שלא לפגוע ח"ו באף אחד מאנ"ש. "למערכת אומן שלום" אין כל קשר לתכני חדשות ברסלב המתפרסמות באתר, בכל מקרה של פגיעה במאן דהו, אנו מתנצלים מראש ומבקשים את סליחתכם, פנו למערכת שלנו ונדאג להוריד את הפירסומים הפוגעניים, לאחר התייעצות עם הוועדה הרוחנית.

המידע שלנו

היום רואים בחוש את כיסופיהם של עם ישראל ורצונם העז להתקרב לבורא עולם, דרך צדיק האמת המתקן כל הנשמות, צדיק רחמן כזה שנותן מתנות והבטחות נשגבות כאלו, אשר לוקח על עצמו את תיקונם של הבאים אליו "אומנה". לא כל אחד זוכה, אבל אלו שזוכים להגיע לאומן או אלו שכוספים להגיע לאומן, כאן ב"אומן שלום" תוכלו לקבל את כל המידע השימושי לנסיעה נוחה לעיר הגעגועים אומן, המידע שלנו נועד לעזור ולסייע לכל יהודי שמגיע לאוקראינה בכלל.

עמלנו רבות בכדי להביא לכם את המידע השימושי שיכול לעזור לכם בשהותכם באוקראינה, המידע נאסף על סמך נסיון של אנשים שהיו במקומות הללו בעצמם, המידע מתעדכן בהתאם לשינויים הנעשים במקום, השתמשו במידע ותחסכו זמן, כסף, ועגמת נפש.

פרסום ב"אומן שלום"

אנו נותנים אפשרות פרסום לכל אחד המעוניין בכך. "אומן שלום" אינו אתר עסקי ולא שואף להיות כזה. האתר נועד בכדי לתת שירות ומידע חינמי לאנ"ש בארץ ובעולם. תשלומי הפרסום המתקבלים ע"י המפרסמים, מאפשרים לנו להמשיך ולתחזק את האתר. עלות תחזוקה של אתר "אומן שלום" מסתכם בסכומים גדולים, בשונה מכל אתר אחר שאתם מכירים, שבהם ההשקעה הראשונית מסתכמת בבניית בסיס האתר, והשאר נעשה בקלות, ודיו בהוספת מידע בתבנית. האתר שלנו מנוהל ע"י צוות מקצועי, שבכל עת, מעדכן ומשנה את התכנים ואת עיצוב האתר. ובזה שהנכם מפרסמים באתר "אומן שלום", מלבד זאת שהנכם מקבלים חשיפה ממוקדת בתחום שלכם, אתם גם מסייעים בידינו בהבאת התכנים הטובים ביותר, ובכך יש לכם חלק במתן הסיוע והמידע לכלל אנ"ש בארץ ובחו"ל.

הוסף תגובה
comments powered by Disqus
אולי יכול לעניין אותך
מדריך מקיף לחיסכון בטיסה
חדשות תעופה
עולם התעופה הוא עולם מורכב ואינו מוכר לרוב הנוסעים, ננסה להסביר לכם איך להוציא את המקסימום מכרטיס הטיסה
ביטוח רפואי
חדשות תעופה
טסים לאומן רק עם ביטוח רפואי - בעקבות ריבוי מקרי החרום בהם הוצרכו הטסות רפואיות מאוקראינה לישראל
נמל קייב
הקמת נמל התעופה רמון בתמנע מתקדם במהירות
חדשות תעופה
הקמת נמל התעופה רימון בתמנע מתקדם בצעדי ענק שנתיים לאחר הנחת אבן הפינה.
נוסעים לאומן?
חדשות תעופה
הכירו את הפטנט החדש שיחסוך לכם תשלום נוסף ומיותר עבור משקל עודף במזוודה טרם נסיעתכם לאומן
חידוש דרכון לקראת הנסיעה? קבלו SMS
חדשות תעופה
שות האוכלוסין וההגירה תשלח מסרונים (SMS) למי שצריך לחדש דרכון במהלך שנת 2016
נמל קייב
עזרה מיידית לכל יהודי באוקראינה במקרה חירום
חדשות אוקראינה
הקהילות היהודיות באוקראינה השיקו שירות חדש הנועד לספק עזרה מיידית לכל יהודי באוקראינה
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
חדשות תעופה ועדכונים לנוסעים לאומן
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר